Fiction world
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum RPG real
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cu ochii la tavan

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Kouhei Ryuu

Kouhei Ryuu


Mesaje : 3
Data de înscriere : 22/08/2010

Cu ochii la tavan Empty
MesajSubiect: Cu ochii la tavan   Cu ochii la tavan Icon_minitimeDum Aug 22, 2010 3:31 am

Muzica celor de la Les Elephants Bizarres, doua melodii, se auzeau, incontinu, prin casa. Kouhei statea la birou, cu o tableta in mana incercand sa retuseze o poza. Dupa cateva minute o lasa jos, inspecta fotografia, salva progresul si lua o pauza. Isi reumplu cana cu apa si isi lasa capul pe spatar, spre tavan, ochii inchisi pentru a-i odihni. Incerca sa isi alunge gandurile pentru cateva minute.
Sus In jos
Kaora Anya

Kaora Anya


Mesaje : 86
Data de înscriere : 21/08/2010

Cu ochii la tavan Empty
MesajSubiect: Re: Cu ochii la tavan   Cu ochii la tavan Icon_minitimeDum Aug 22, 2010 2:34 pm

Stateam in camera mea si ma concentram sa scriu o melodie. Dar nu ma puteam concentra. O melodie se auze de la geam am inchis geamul si tot se auzea prin perete. De obicei imi placeau Les Elephants Bizarres dar acum nu ma puteam concentra. Am decis sa ma duc la vecinul meu sa-l rog sa dea muzica mai incet. Eram imbracata cu o fusta scurta neagra si un top negru. Aveam o pereche de sandale cu top de 15 cm. Am batut usor la usa nevrand sa deranjez.
Sus In jos
http://nuestra-creatividad.forumhit.ro/index.htm
Kouhei Ryuu

Kouhei Ryuu


Mesaje : 3
Data de înscriere : 22/08/2010

Cu ochii la tavan Empty
MesajSubiect: Re: Cu ochii la tavan   Cu ochii la tavan Icon_minitimeDum Aug 22, 2010 7:16 pm

Si-a deschis ochii, aproape somnoros, vrind sa continue insa o bataie ii rupse determinarea. Localizand zgomotul, s-a indreptat spre usa, oprind muzica. Deschise usa, putin mirat de fata necunoscuta insa reusi un zambet calm:
-Buna! Te pot ajuta cu ceva?
Sus In jos
Kaora Anya

Kaora Anya


Mesaje : 86
Data de înscriere : 21/08/2010

Cu ochii la tavan Empty
MesajSubiect: Re: Cu ochii la tavan   Cu ochii la tavan Icon_minitimeDum Aug 22, 2010 8:01 pm

Am reusit sa zambesc putin fortat insa nu se observa ca era chiar asa fortat. Si uitasem ce vroiam de la el .... "Aaa da muzica, era sa uit " imi spun in gand. "Ce ametita sunt"continui eu.
-Buna, spun eu zambind. Te rog frumos sa dai muzica putin mai incet ca ma concentrez sa compun o melodie si am nevoie de ea, spun eu dulce.
Sus In jos
http://nuestra-creatividad.forumhit.ro/index.htm
Continut sponsorizat





Cu ochii la tavan Empty
MesajSubiect: Re: Cu ochii la tavan   Cu ochii la tavan Icon_minitime

Sus In jos
 
Cu ochii la tavan
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fiction world :: Case :: Case-
Mergi direct la: