Fiction world
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum RPG real
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Aceeasi poveste iar.

In jos 
AutorMesaj
Kaora Anya

Kaora Anya


Mesaje : 86
Data de înscriere : 21/08/2010

Aceeasi poveste iar. Empty
MesajSubiect: Aceeasi poveste iar.   Aceeasi poveste iar. Icon_minitimeSam Aug 21, 2010 12:23 am

Ca sa fug din nou de tatal meu, am decis sa ma mut aici, in acest oras. Nu ma simt in largul meu, dar nu am ce sa fac. Voi fugi asa pana voi avea curajul sa dau nas in nas cu el. Sper ca aici sa nu ma gaseasca, deoarece nu mai stiu unde sa ma duc. Am intrat in camera mea si mi-am lasat trolerul pe pat si am inceput sa-mi asez lucrurile in dulap. Ma miscam ca melcul. Nu vroiam ca ziua de azi sa se termine, nu se stie cum va fi maine, poate sa ma gaseasca iar si atunci ce voi face? Unde voi mai fuge? Dupa ce am terminat m-am dus la fereastra si am inceput sa fredonez o melodie noua. Mi se parea ca nu merge ceva si mi-am luat chitara si am inceput sa cant. Muzica si dansul erau singurele ce ma trimiteau in alta lume.
Sus In jos
http://nuestra-creatividad.forumhit.ro/index.htm
 
Aceeasi poveste iar.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Fiction world :: Case :: Case-
Mergi direct la: